Neem contact op met Princess Hotels

 Management Team Princess Hotel Collection


Hoofdkantoor
Princess Hotel Collection

Opmerkingen over uw verblijf?

 

 

info@princesshotels.nl

055-5066616

 

 

Tim Vissers

 

Director of Operations

tim.vissers@princesshotels.nl

06-12649200

 

Olaf Loman Commercial Manager

olaf.loman@princesshotels.nl

06-22238899

Gerben Renting Manager Operations

gerben.renting@princesshotels.nl

06-22746267

Hans Steensma Manager Finance

hans.steensma@princesshotels.nl

06-23241755

Geen Foto
Karen Knol Revenue Manager

karen.knol@princesshotels.nl

06-22240349

Mirjam Reitsma Hotelmanager Amersfoort

mirjam.reitsma@princesshotels.nl

06-20101574

Wouter Noels Hotelmanager Loosdrecht

wouter.noels@princesshotels.nl

06-22241563

Geen Foto
René Sloots Hotelmanager Epe

rene.sloots@princesshotels.nl

06-22241745

Geen Foto
Harm Beumer Hotelmanager Victoria

harm.beumer@princesshotels.nl

06-23843059

Geen Foto
Sven Kobus Operationeel Manager Wipselberg

sven.kobus@princesshotels.nl

06-10529859

Ilse Holtrop Manager Bookings Office

ilse.holtrop@princesshotels.nl

0800-77462377

Voor algemene informatie mailt u met info@princesshotels.nl of belt u met 0800-PRINCESS (0800-77462377)